Kargom Nerede?

Kargom Nerede?
Çalıştığımız kargo firması ARAS KARGO 'dur.

Sitemizde gördüğünüz tüm ürünler STOKTAN AYNI GÜN KARGO 'ya verilir.  

Hafta içi saat 13:00 'den önce verilen siparişler ve Cumartesi 11:00 'e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.

Ürünler klimalı depomuzda; koliler içinde, temiz bir ortamda muhafaza edilmektedir. 


Siparişleriniz teslimat adresinize göre anlaşmalı kargo şirketimiz ARAS Kargo ile İstanbul'dan adresinize gönderilecektir. Teslimat adresiniz köy veya kasaba ise kargonun size ulaşması 3-4 gün kadar sürebilir.
Kargonuz elinize ne zaman ulaşır?

İstanbul'dan Ankara'ya kadar ve birçok Ege bölgesine 1 iş günü içerisinde, Ankara'dan doğuya doğru olan şehirlere, Karadenizin doğusuna, Doğu Anadolu, Güney Doğu ve Akdeniz bölgelerimize  2 iş günü (cumartesi dahil) içerisinde ulaşır.    Kargonuz size ulaşmazsa?

Varsayılan zaman zarfında siparişiniz size ulaşmaz ise 0216 385 22 71 no'lu destek hattımızı arayıp, paketinizle ilgili bilgi alabilirsiniz. Veya bilgi@krdticaret.com adresine email yazabilirsiniz.   Kargonuzu teslim alırken nelere dikkat etmelisiniz?

Kargo paketiniz adresinize geldiğinde, paketin zarar görmemiş ve açılmamış olmasına dikkat ediniz. Böyle bir durumda tutanak tutturunuz ve bize bilgi veriniz.