Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası
Krdticaret.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim soyisim, cep telefonu, e-mail  vb.) sizlerden talep etmektedir. Şirketimizin sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-maillerin iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece KRD Ticaret bünyesinde kullanılmaktadır. KRD Ticaret, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Krdticaret.com, e-mail adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Bu istatistiksel veriler kişisel bilgi içermemekte olup kesinlikle 3.şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde krdticaret.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır ve yöneticilerimiz tarafından görülememektedir. Zaten 256bit SSL şifrelemesi buna izin vermemektedir. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin krdticaret.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.